Elsker å kle meg i sexy netting og eller klassisk undertøy
Informasjon
Navn | Lisa |
Tjenester: | Eskorte incall/outcall |
Kjønn: | Jenter |
Vekt: | 57 |
Høyde: | 172 |
Alder: | 25 |
Hårfarge | Rød |
Nasjonalitet: | Norge |
Region | Oslo |
By: | Oslo |
Website: | https://escrt.me/mysteryfx |
Villig til å møte | Mann |
Tjenester du tilbyr: | 69, Analsex, Blås uten kondom, Sperm I Ansiktet, Deep French Kiss, Girlfriend Experience, Handjob, Kyssing, Lykkelig Slutt, Skolejente, Spanking, Striptease |
Om
En snill jente som bor midt i storbyen og har litt erfaring (men ikke mye) med dating, kos og andre opplevelser.
Om du er på jakt etter en intim og sexy opplevelse/relasjon er jeg den rette for deg. Jeg vil tilby deg alt fra deilig sex til dypere samtaler.
Lignende annonser
Leker gjerne sammen med unge gutter!
Erfaren, men fortsatt gira og energisk! En ganske ungdommelig dame. Leker gjerne sammen med unge gutter!
Sexy og slem asiatisk jente
Sexy og slem asiatisk jente Klarer ikke å skrive noe interessant, men jeg er interessant nok. 🥰 Er du interessant nok du også?
Ser etter ekstra spenning
Tja, hva skal jeg skrive her? er i en vanskelig periode i mitt liv, ikke noe skremmende da, men hadde vært godt med ekstra spenning